O mnie

To się już w głowie nie mieści!
Ba, nie mieści się też w szafach, pudłach i na półkach. Czas więc na swoisty coming out!

Mam na imię Kama i uwielbiam wszystko co jest związane z latami 50., 60. i 70. XX wieku.
Jakiś czas temu moje uwielbienie zaczęło się materializować i obecnie przyjęło formę dość pokaźnej kolekcji rzeczy wszelakich. Głównie jest to szkło i porcelana, ale nie gardzę innym wyposażeniem domu, prasą czy odzieżą z tamtych lat… Szczęśliwie udało mi się połączyć pasję z życiem zawodowym, czego efektem stał się sklep ze starociami. Jednak nie wszystkie przedmioty, które trafiły w moje ręce chciałam sprzedać. Tak zaczęła powstawać kolekcja, którą czas trochę uporządkować, odświeżyć i przewietrzyć.

Na blogu pragnę dzielić się przede wszystkim informacjami, które udało mi się zebrać w czasie niezliczonych godzin przeglądania internetu, książek i innych dostępnych źródeł. Bo zbieractwo, a już na pewno prowadzenie sklepu, to ciągłe gromadzenie wiadomości i smaczków dotyczących projektantów i ich dzieł.

Zapraszam zatem na blog Retro Freaks, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno zakochani w polskim i europejskim designie ubiegłych dekad, jak również ci, których na blog przywiedzie sentyment lub ciekawość. Mam nadzieję, że Retro Freaks będzie fajnym przypomnieniem tego co minione, lecz niezmiennie zachwycające!

// Kama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *